Anasayfa / Teknoloji / Microsoft’un Popüler Açık Kaynak Kodlu Yazılım Framework’ü için Ücretsiz asp.net core Eğitimi!

Microsoft’un Popüler Açık Kaynak Kodlu Yazılım Framework’ü için Ücretsiz asp.net core Eğitimi!

Türkiye’de yazılımcılar tarafından popüler bir proglama dili olan C# için Microsoft’un geliştirdiği açık kodlu asp.net core 2.0 framework için birbirinden değerli ve tecrübeli eğitmenlerin eşliğinde Devnot tarafından organize edilen Microsoft sponsorluğu ile sağlanan eğitim İstanbul Medeniyet Üniversite’sinde 11 Kasım da “dotnet core day” adı altında gerçekleştirilecektir.

Detaylar için devnot sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eğitime başvuru yapmak için eventbrite üzerindeki bu linke başvurun.

Microsoft’un açık kaynaklı ve çarpraz platform geliştirme çatısı olan .Net Core ile ilgili 11 Kasım 2017 Cumartesigünü İstanbul Medeniyet Üniversitesi‘nde 1 gün sürecek bir zirve gerçekleştireceğiz. Devnot’un organize ettiği bu etkinlikte .Net Core’u projelerinde deneyimlemiş uzman konuşmacıların sunacağı birbirinden önemli konular yer alacak.

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Katılmak için bu adresteki kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Etkinlik programını, konuşmacıları ve etkinlik sponsorlarını aşağıdaki afişten ve Eventbrite adreslerimizden inceleyebilirsiniz.

Eğitime ilgi çok yoğun başvuru için takipte kalın.

 

Kaynak: Devnot.com

Hakkımızda admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir